Praca magisterska i formatowanie wypunktowania.

Jeżeli chodzi o wypunktowanie w pracach magisterskich jest to bardzo przydatne ponieważ pozwala nam na zachowanie idealnej przejrzystości, i tego że praca magisterska wygląda wówczas bardzo estetycznie. Wypunktowanie może być przeróżne zależy to od indywidualnego zapotrzebowania studenta. Student często decyduje się na tradycyjne wypunktowanie ważnych rzeczy w pracy magisterskiej ale czasami zdarza się że student wymyśla sobie wypunktowanie, jednak promotorom nie zawsze się to podoba.

Najbardziej powszechnym stylem wypunktowania ważnych informacji w pracy magisterskiej bądź licencjackiej są kropki. Wielu studentów aby urozmaicić swoją pracę decyduje się na to aby kropki miały jakieś określone kolory, jednak nie jest to już dobrym rozwiązaniem, ponieważ taka praca może zostać nie przyjęta przez promotora. Czasami studenci decydują się na wypunktowanie gwiazdkami nie jest to także nic złego jeżeli takie gwiazdki są czarne.

Wstawianie wypunktowania jest bardzo proste i zajmuje bardzo niewiele czasu. Wystarczy wówczas, na pasku narzędzi głównym jest taka funkcja jak włącz lub wyłącz wypunktowanie. Jest to bardzo przydatna funkcja i można ją bardzo szybko wstawić.